Poriadok strediska Pravidlá
správania sa
na trati
Hotel Plejsy***
Webkamery Počasie Mapa strediska Cenník skipasov Požičovňa lyží, lyžiarska škola Fotogaléria Videogaléria
Ubytovanie
Ubytovanie
Novinky
Vleky v prevádzke
Od nedele, 19.1.2020, budú v prevádzke vleky Dopplemayer, Tatrapoma P a vlek H 210 do 2/3. Podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré so snehovou pokrývkou od 40-50 cm.
Začiatok zimnej sezóny 2019/20 - 25.12.2019
Milí priaznivci Plejsov, od 25.12.2020 otvárame lyžiarsku sezónu. V prevádzke budú dva vleky - Dopplemayer a Tatrapoma P a zľavy na jedno denné a hodinové skipasy vo výške 50%. Dúfame, že si s nami prídete užiť zimnú scenériu a lyžovačku na Plejsoch. Spustenie ďalších vlekov plánujeme po dosnežení. Tešíme sa na vašu návštevu.
Príprava na otvorenie zimnej sezóny
Prebiehajú prípravy na otvorenie novej zimnej sezóny. Týkajú sa hlavne prípravy systémov zasnežovania, technických revízií vlekov a personálneho zabezpečenia. Dúfajme, že zima príde včas a umožní nám, aby ste si lyžovačku na Plejsoch aj túto sezónu skvele užili. Tak ako každý rok, aj tento by sme radi otvorili sezónu v prvý sviatok vianočný, t.j. 25.12.2019. Prvým vianočným darčekom od nás je to, že oproti minulému rokunezvyšujeme ceny skipasov. Prajeme Vám krásny a pohodový predvianočný čas.
Akceptujeme Relax a Darčekové kúpóny
Oznamujeme Vám, že za skipasy v našom stredisku môžete platiť aj Relax kupónmi a Darčekovými kupónmi firmy LE CHEQUE DEJEUNER.
Pre študentov sme aj v tejto zimnej sezóne pripavili zľavy na ceny skipasov.
Upozorňujeme našich návštevníkov, že pri zakúpeni skipasu je potrebné zložiť za bezdotykovú čipovú kartu zálohu vo výške 5 €. Pozrite si pravidlá na ich používanie.
Partneri
@ 2009 SKI Plejsy a.s.
ULTRACODE